Новости Донбасса за 06.04.2015

Новости Донбасса за 06.04.2015

- Штаб АТО: Бойовики продовжують порушувати перемир'я. Збройні провокації тривають по всій лінії зіткнення. За останню добу в зоні проведення антитерористичної операції загинули 4 українських військових, 1 - отримав поранення. Бойовики відновили активну повітряну розвідку. В районі Маріуполя зафіксовано політ 12-ти безпілотних літальних апаратів. - У Маріуполі активісти, волонтери і представники влади зібралися для того, щоб обговорити проблеми міста, що з'явилися після окупації його околиць. Зустріч організували представники центру "Майдан моніторинг". Основна проблема - відірваність міста від залізниці. - Культурний фонд "Ізоляція" познайомив Слов'янськ з перформансом митця Сергія Захарова. Інсталяція - картковий будинок із зображеннями бойовиків "ДНР", Володимира Путіна. За словами художника, коли ключова фігура джокера падає - вся конструкція розсипається, саме так має бути і в житті. - Проблеми і перспективи шахти "Привольнянська". Кореспондент ГТБД з'ясував, чи отримують співробітники зарплати, який потенціал підприємства і що потрібно зробити для збільшення кількості видобутого вугілля.

0

СЮЖЕТЫ
Краткое пособие: что делать при задержании на блокпостах и КПВВ
Во время пересечения блокпостов или контрольных пунктов въезда-выезда в зоне конфликта сотрудники пограничной службы могут выявить проблемы с документами граждан.
24 июля, 17:58
В Славянске жители сами создают парк отдыха
После окончания боевых действий в 2014 году общественная организация «Гуртом Славянск» решила взять инициативу в свои руки.
24 июля, 17:54
Что угрожает водоснабжению Донбасса?
Часть населенных пунктов по обе стороны разграничения испытывают проблемы с водоснабжением уже три года.
24 июля, 17:53
Журналисты узнали, как работает программа Жебривского «Украинский донецкий куркуль»
На эти цели из бюджета области выделено 150 миллионов гривен.
24 июля, 17:48
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ