Новости Донбасса за 06.04.2015

Новости Донбасса за 06.04.2015

- Штаб АТО: Бойовики продовжують порушувати перемир'я. Збройні провокації тривають по всій лінії зіткнення. За останню добу в зоні проведення антитерористичної операції загинули 4 українських військових, 1 - отримав поранення. Бойовики відновили активну повітряну розвідку. В районі Маріуполя зафіксовано політ 12-ти безпілотних літальних апаратів. - У Маріуполі активісти, волонтери і представники влади зібралися для того, щоб обговорити проблеми міста, що з'явилися після окупації його околиць. Зустріч організували представники центру "Майдан моніторинг". Основна проблема - відірваність міста від залізниці. - Культурний фонд "Ізоляція" познайомив Слов'янськ з перформансом митця Сергія Захарова. Інсталяція - картковий будинок із зображеннями бойовиків "ДНР", Володимира Путіна. За словами художника, коли ключова фігура джокера падає - вся конструкція розсипається, саме так має бути і в житті. - Проблеми і перспективи шахти "Привольнянська". Кореспондент ГТБД з'ясував, чи отримують співробітники зарплати, який потенціал підприємства і що потрібно зробити для збільшення кількості видобутого вугілля.

0

СЮЖЕТЫ
ОБСЕ: Идея о миротворцах на Донбассе не должна отвлекать стороны от выполнения «Минска»
Инициатива по введению миротворческой миссии ООН на Донбасс не должна отвлекать стороны конфликта от обязательств, взятых на себя ранее в рамках Минских договоренностей.
20 сентября, 01:25
«Минску» станет легче после того, как Украина вернет контроль над госграницей, - Береза
Вопросы полного выполнения Минских договорённостей будут сняты с повестки дня, как только Украина вернет контроль над государственной границей с Россией, убежден народный депутат Украины, глава подкомитета по вопросам военной безопасности и обороны комитета ВРУ по вопросам национальной безопасности и обороны Юрий Береза.
20 сентября, 01:14
Хуг: Без решения Совбеза ООН, мои слова о миротворцах на Донбассе будут лишь спекуляцией
В мониторинговой миссии ОБСЕ предпочитают пока не отвечать на вопросы, которые бы могли конкретизировать мандат миротворцев ООН на Донбассе.
20 сентября, 00:07
Хуг: На Донбассе мы опасаемся ситуации на местах, а не инициатив о миротворцах
В мониторинговой миссии ОБСЕ на Донбассе опасаются ситуации на местах больше, чем инициатив, которые могут привести к введению миротворцев.
19 сентября, 23:22
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ