Оголошуємо конкурс на посаду фандрейзера

Оголошуємо конкурс на посаду фандрейзера

Громадська організація «Донецький інстут інформаці» в рамках проекту «Громадське телебачення Донеччини» оголошує конкурс на посаду фандрейзера. Вимоги до кандидата: 1) підготовка фандрейзингового стратегічного плану для Організації на 2015-2017 роки; 2) пошук та залучення ресурсів (фінансових, людських, матеріальних) для потреб Організації; 3) визначення потенційних донорів, клієнтів та проектів організації, а також підтримка зв’язків з ними для забезпечення фінансової стабільності організації; 3) контроль над виконанням поточних проектів. Кінцевий термін подачі заявок - 1 листопада 2014 року. Якщо ви фізична особа підприємець (ФОП) необхідно надати такі документи:1. Свідоцтво про реєстрацію ФОП або витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. 2. Резюме. Адреса електронної пошти для відправки документів: pravda@pravda.dn.ua У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь: +380 (67) 6443290 Дивіться всі наші тендери

0

СЮЖЕТЫ
Как развивается провинциальная Дружковка?
В Дружковке с населением в 80 тысяч человек в течение долгого времени наибольшее количество безработных в Донецкой области.
25 сентября, 13:40
На Донетчине медленно проходит реформа децентрализации
2 года назад трагические события под Верховной Радой унесли жизни 4 человек. Тогда народные депутаты так и не смогли внести необходимые изменения в Конституцию для старта реформы децентрализации.
25 сентября, 12:49
Жебривский связал освобождение Штепы с риском новой волны сепаратизма в регионе
Жебривский выступил с критикой долгого судебного разбирательства над экс-мэром Славянска.
25 сентября, 12:44
Жебривский о досрочных выборах: некоторые хотят занести свою ж*пу в Раду
Председатель Донецкой областной военно-гражданской администрации Павел Жебривский выступает против проведения досрочных выборов в Верховную Раду.
25 сентября, 12:31
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ