Донбас обирає: онлайн зі Слов'янська

Донбас обирає: онлайн зі Слов'янська

«Громадське телебачення Донеччини» спільно з Радіо Свобода з 20 по 24 жовтня проведуть інформаційний марафон «Донбас обирає». Трансляція марафону з 15 до 17 години буде доступна на сайтах «Громадського телебачення Донеччини», Радіо Свобода і «Громадського телебачення». Щодня планується участь 2–3 кандидатів у депутати за мажоритарними виборчими округами Краматорська, Слов’янська, Артемівська і Маріуполя. Журналіст «Громадського Донеччини» Андрій Дем’яненко і журналіст Радіо Свобода Дмитро Шурхало в прямому ефірі зі студії у Слов’янську будуть вести розмову з кожним кандидатом окремо. До політиків із запитаннями буде долучатися журналіст Олексій Мацука, засновник «Громадського телебачення Донеччини» та ведучий телепроекту Радіо Свобода «Донбас.Реалії». У марафоні «Донбас обирає» також братимуть участь експерти громадських ініціатив «Чесно» і «Центр.UA». Свої запитання зможуть поставити глядачі і користувачі соцмереж. Хештег марафону: #dnelect2014. 26 жовтня в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради. Попри збройний конфлікт, який триває на частині території Донецької області, вибори відбудуться в низці великих промислових міст регіону. Архів програм: «Донбас обирає»: Маріуполь хоче знати, що його не здадуть «Донбас обирає»: 31 кандидат – ознака демократичних процесів? «Донбас обирає»: кандидати про черв’яків у воді і побиття агітаторів

0

СЮЖЕТЫ
Штепу отпустили под домашний арест
Суд удовлетворил ходатайства адвоката.
20 сентября, 19:37
Депутаты в тапочках и кушетка у Кабмина
20 августа, в Киеве переселенцы проводят возле здания Кабмина акцию «Party у Кабміна на хаті».
20 сентября, 18:25
ОБСЕ: Идея о миротворцах на Донбассе не должна отвлекать стороны от выполнения «Минска»
Инициатива по введению миротворческой миссии ООН на Донбасс не должна отвлекать стороны конфликта от обязательств, взятых на себя ранее в рамках Минских договоренностей.
20 сентября, 01:25
«Минску» станет легче после того, как Украина вернет контроль над госграницей, - Береза
Вопросы полного выполнения Минских договорённостей будут сняты с повестки дня, как только Украина вернет контроль над государственной границей с Россией, убежден народный депутат Украины, глава подкомитета по вопросам военной безопасности и обороны комитета ВРУ по вопросам национальной безопасности и обороны Юрий Береза.
20 сентября, 01:14
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ