Донбас обирає: онлайн зі Слов'янська

Донбас обирає: онлайн зі Слов'янська

«Громадське телебачення Донеччини» спільно з Радіо Свобода з 20 по 24 жовтня проведуть інформаційний марафон «Донбас обирає». Трансляція марафону з 15 до 17 години буде доступна на сайтах «Громадського телебачення Донеччини», Радіо Свобода і «Громадського телебачення». Щодня планується участь 2–3 кандидатів у депутати за мажоритарними виборчими округами Краматорська, Слов’янська, Артемівська і Маріуполя. Журналіст «Громадського Донеччини» Андрій Дем’яненко і журналіст Радіо Свобода Дмитро Шурхало в прямому ефірі зі студії у Слов’янську будуть вести розмову з кожним кандидатом окремо. До політиків із запитаннями буде долучатися журналіст Олексій Мацука, засновник «Громадського телебачення Донеччини» та ведучий телепроекту Радіо Свобода «Донбас.Реалії». У марафоні «Донбас обирає» також братимуть участь експерти громадських ініціатив «Чесно» і «Центр.UA». Свої запитання зможуть поставити глядачі і користувачі соцмереж. Хештег марафону: #dnelect2014. 26 жовтня в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради. Попри збройний конфлікт, який триває на частині території Донецької області, вибори відбудуться в низці великих промислових міст регіону. Архів програм: «Донбас обирає»: Маріуполь хоче знати, що його не здадуть «Донбас обирає»: 31 кандидат – ознака демократичних процесів? «Донбас обирає»: кандидати про черв’яків у воді і побиття агітаторів

0

СЮЖЕТЫ
Краткое пособие: что делать при задержании на блокпостах и КПВВ
Во время пересечения блокпостов или контрольных пунктов въезда-выезда в зоне конфликта сотрудники пограничной службы могут выявить проблемы с документами граждан.
24 июля, 17:58
В Славянске жители сами создают парк отдыха
После окончания боевых действий в 2014 году общественная организация «Гуртом Славянск» решила взять инициативу в свои руки.
24 июля, 17:54
Что угрожает водоснабжению Донбасса?
Часть населенных пунктов по обе стороны разграничения испытывают проблемы с водоснабжением уже три года.
24 июля, 17:53
Журналисты узнали, как работает программа Жебривского «Украинский донецкий куркуль»
На эти цели из бюджета области выделено 150 миллионов гривен.
24 июля, 17:48
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ