Донбас обирає: онлайн зі Слов'янська

Донбас обирає: онлайн зі Слов'янська

«Громадське телебачення Донеччини» спільно з Радіо Свобода з 20 по 24 жовтня проведуть інформаційний марафон «Донбас обирає». Трансляція марафону з 15 до 17 години буде доступна на сайтах «Громадського телебачення Донеччини», Радіо Свобода і «Громадського телебачення». Щодня планується участь 2–3 кандидатів у депутати за мажоритарними виборчими округами Краматорська, Слов’янська, Артемівська і Маріуполя. Журналіст «Громадського Донеччини» Андрій Дем’яненко і журналіст Радіо Свобода Дмитро Шурхало в прямому ефірі зі студії у Слов’янську будуть вести розмову з кожним кандидатом окремо. До політиків із запитаннями буде долучатися журналіст Олексій Мацука, засновник «Громадського телебачення Донеччини» та ведучий телепроекту Радіо Свобода «Донбас.Реалії». У марафоні «Донбас обирає» також братимуть участь експерти громадських ініціатив «Чесно» і «Центр.UA». Свої запитання зможуть поставити глядачі і користувачі соцмереж. Хештег марафону: #dnelect2014. 26 жовтня в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради. Попри збройний конфлікт, який триває на частині території Донецької області, вибори відбудуться в низці великих промислових міст регіону. Архів програм: «Донбас обирає»: Маріуполь хоче знати, що його не здадуть «Донбас обирає»: 31 кандидат – ознака демократичних процесів? «Донбас обирає»: кандидати про черв’яків у воді і побиття агітаторів

0

СЮЖЕТЫ
Памятники архитектуры в Славянске под угрозой разрушения. Специальное видео
Владельцы не реконструируют здания, построенные в 19-20 веке.
22 марта, 12:31
Что думают о блокаде пересекающие КПВВ «Майорск»
Жителям Донбасса, пересекающим КПВВ в Майорске, журналисты «Общественного ТВ Донбасса» задали несколько вопросов, связанных с блокадой, национализацией предприятий незаконной организацией «ДНР».
22 марта, 12:29
В Краматорске заблокирована работа отделения «Сбербанка»
Сотрудники банка заранее покинули помещение, а несколькими днями ранее опубликовали письмо адресованное президенту Украины Петру Порошенко.
22 марта, 12:27
В Славянске переселенцы спали на вокзале из-за отказов в аренде жилья
Переселенцы в Славянске три дня ночевали на железнодорожном вокзале из-за невозможности оплатить арендное жилье.
21 марта, 19:19
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ