Тендери: "Громадське Донеччини" шукає фахівців для проведення внутрішніх тренінгів

Тендери: "Громадське Донеччини" шукає фахівців для проведення внутрішніх тренінгів

Тендер на навчальний тренінг для журналістів «Громадського Донеччини» на тему «Правила зйомок та монтаж відео» Громадська організація «Донецький інститут інформації» (ДІІ) в рамках проекту «Громадське телебачення Донеччини» оголошує тендер на проведення тренінгу для журналістів «Правила зйомок та монтаж відео».  Період надання послуг: 21-23 листопада 2014 року (два дні з перелічених дней). Кінцевий термін подачі заявок – 1 листопада 2014 року. Тендер на навчальний тренінг для журналістів «Громадського Донеччини» на тему «Техніка  мови» Громадська організація «Донецький інститут інформації» (ДІІ) в рамках проекту «Громадське телебачення Донеччини» оголошує тендер на проведення тренінгу для журналістів «Техніка мови для журналіста» з проведенням практичних занять. Період надання послуг: 21-23 листопада 2014 року (один день з вказаних). Кінцевий термін подачі заявок – 1 листопада 2014 року. Тендер на навчальний тренінг для журналістів «Громадського Донеччини» на тему «Мультімедійний журналіст» Громадська організація «Донецький інститут інформації» (ДІІ) в рамках проекту «Громадське телебачення Донеччини» оголошує тендер на проведення тренінгу для журналістів та членів організації «Мультімедійний журналіст». Завдання тренінгу є:
  1. навчання журналіста поєднувати в роботі всі джерела інформації в полі, одночасно вести відео пряму трансляцію та фіксувати новини;
  2. навчання журналіста працювати одразу над декількома темами в день;
  3. технічні питання: налаштування онлайн трансляцій з будь-якої локації.
Період надання послуг: 21-23 листопада 2015 року (один з наведених днів). Кінцевий термін подачі заявок – 1 листопада 2014 року. Тендер на навчальний тренінг для журналістів «Громадського Донеччини» на тему «Ведучий інформаційних програм» Громадська організація «Донецький інститутінформації» (ДІІ) в рамках проекту «Громадське телебачення Донеччини» оголошує тендер на проведення тренінгу для своїх журналістів «Ведучий інформаційних програм».  Період надання послуг: 21-23 листопада 2014 року. Кінцевий термін подачі заявок – 1 листопада 2014 року. Тендер на тренінг зі стратегічного планування розвитку організації Громадська організація «Донецький інститут інформації» (ДІІ) в рамках проекту «Громадське телебачення Донеччини» оголошує тендер на проведення тренінгу зі стратегічного планування розвитку організації та надання консультацій по написанню стратегічного плану для організації. Період надання послуг: 26-28 грудня 2014 року. План надання послуг:  1) оцінка організаційного розвитку ДІІ, 2) надати експертний аналіз організаційного розвитку ДІІ; 3) проведення триденного тренінгу для членів організації під час якого провести: А) SWOT-аналіз Б) розробити план та стратегію розвитку ДІІ до 2030 року В) синхронізувати стратегічний план з фандрейзинговою стратегією ДІІ, Г) розробити бізнес-план (бізнес-модель) «Громадського Донеччини». Кінцевий термін подачі заявок – 10 листопада 2014 року. Тендер на навчальний тренінг для журналістів «Громадського Донеччини» на тему «Організаційна психологія» Громадська організація «Донецький інститут  інформації» (ДІІ) в рамках проекту «Громадське телебачення Донеччини» оголошує тендер на проведення тренінгу для журналістів та членів організації «Організаційна психологія». Завдання тренінгу є: 1) опис і аналіз форм взаємодії в трудовому колективі; 2) виявлення проблем, що заважають функціонуванню організації; 3) проведення діагностико-оптимізаційних робіт з членами організації; 4) використання нормативно-правових та етичних знань при здійсненні професійної діяльності. Період надання послуг у вигляді групового тренінгу заплановано в 2 етапи: 1 день (орієнтовно в 1 з днів з 26 по 28 грудня 2014 року), 2 дні (тренінг) в січні (орієнтовно в проміжок між 15-17 січня 2015 року). Кінцевий термін подачі заявок – 10 листопада 2014 року. Адреса електронної пошти для відправки документів: pravda@pravda.dn.ua У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь: +380 (67) 6443290 Дивіться всі наші тендери

0

СЮЖЕТЫ
Конфликтов с военными у него не было, - знакомая погибшего жителя Авдеевки
Украинского военного обвиняют в убийстве мирного жителя из Авдеевки
25 марта, 13:40
ЧП в Балаклее: местные жители делятся переживаниями
Из города Балаклеи (Харьковская область) и соседних поселков отселили 36 тысяч человек из-за пожара на крупном складе боеприпасов.
25 марта, 13:07
Памятники архитектуры в Славянске под угрозой разрушения. Специальное видео
Владельцы не реконструируют здания, построенные в 19-20 веке.
22 марта, 12:31
Что думают о блокаде пересекающие КПВВ «Майорск»
Жителям Донбасса, пересекающим КПВВ в Майорске, журналисты «Общественного ТВ Донбасса» задали несколько вопросов, связанных с блокадой, национализацией предприятий незаконной организацией «ДНР».
22 марта, 12:29
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ