Засновано громадську організацію «Громадське телебачення Донбасу»

Засновано громадську організацію «Громадське телебачення Донбасу»

В Україні засновано громадську організацію «Громадське телебачення Донбасу». Про це в коментарі «Телекритиці» розповів один із засновників і журналіст однойменного інтернет-каналу Олексій Мацука. Установчі збори ГО відбулися 21 березня. На них було затверджено статут організації та обрано її програмну раду. Зареєстовано ГО буде у Донецькі області. До складу Ради увійшли журналісти з Донеччини та Луганщини: Андрій Дігтяренко, Віталій Сизов, Михайло Баган, Юлія Діденко та Сергій Горбатенко. «Основна мета ГО "Громадське телебачення Донбасу"- вплив на створення незалежного суспільного мовника на території Донецької та Луганської областей», - розповів Олексій Мацука. Він запросив журналістів, які продовжують працювати там долучатися до цієї громадської організації. ГО «Громадське телебачення Донбасу» посилює інституційні можливості однойменного каналу для створення незалежного суспільного мовлення на території України. Нагадаємо, засноване рік тому «Громадське телебачення Донеччини» було проектом громадської організації «Донецький інститут інформації». Стартувало «Громадське телебачення Донеччини» 8 березня 2014 року. Канал створено ініціативною групою журналістів із Донбасу. Він є регіональним аналогом проекту «Громадське ТБ», і їх місії, як зазначено на сайті, збігаються: створити інформаційний простір для розвитку суспільства і особистості. Мета проекту - надавати об'єктивну і правдиву інформацію про політичні, економічні та соціальні процеси в регіоні, в якому, за словами творців ««Громадського телебачення Донеччини», досі панувала тотальна пропаганда.

0

СЮЖЕТЫ
В Мариуполе из-за палатки «Оппоблока» вызвали полицию
В Мариуполе Донецкой области партия «Оппозиционный блок» продолжает сбор подписей под своими требованиями.
26 апреля, 20:12
Вместе с российскими и сепаратистскими СМИ жители Донбасса смотрят «1+1»
Жители подконтрольной правительству части Донецкой области чаще всего получают информацию из сообщений украинских национальных телеканалов.
26 апреля, 16:02
Выборы в одной из громад Донетчины находятся под угрозой срыва
Неизвестные приходят в приемную мэра Северска и срывают работу типографии.
26 апреля, 13:09
В Славянске для детей-переселенцев открыли центр психологической помощи
На базе коммунального предприятия Станция юных техников было создано творческое пространство для танцев, игры на музыкальных инструментах, а также сенсорная комната.
25 апреля, 19:17
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ