Засновано громадську організацію «Громадське телебачення Донбасу»

Засновано громадську організацію «Громадське телебачення Донбасу»

В Україні засновано громадську організацію «Громадське телебачення Донбасу». Про це в коментарі «Телекритиці» розповів один із засновників і журналіст однойменного інтернет-каналу Олексій Мацука. Установчі збори ГО відбулися 21 березня. На них було затверджено статут організації та обрано її програмну раду. Зареєстовано ГО буде у Донецькі області. До складу Ради увійшли журналісти з Донеччини та Луганщини: Андрій Дігтяренко, Віталій Сизов, Михайло Баган, Юлія Діденко та Сергій Горбатенко. «Основна мета ГО "Громадське телебачення Донбасу"- вплив на створення незалежного суспільного мовника на території Донецької та Луганської областей», - розповів Олексій Мацука. Він запросив журналістів, які продовжують працювати там долучатися до цієї громадської організації. ГО «Громадське телебачення Донбасу» посилює інституційні можливості однойменного каналу для створення незалежного суспільного мовлення на території України. Нагадаємо, засноване рік тому «Громадське телебачення Донеччини» було проектом громадської організації «Донецький інститут інформації». Стартувало «Громадське телебачення Донеччини» 8 березня 2014 року. Канал створено ініціативною групою журналістів із Донбасу. Він є регіональним аналогом проекту «Громадське ТБ», і їх місії, як зазначено на сайті, збігаються: створити інформаційний простір для розвитку суспільства і особистості. Мета проекту - надавати об'єктивну і правдиву інформацію про політичні, економічні та соціальні процеси в регіоні, в якому, за словами творців ««Громадського телебачення Донеччини», досі панувала тотальна пропаганда.

0

СЮЖЕТЫ
Краткое пособие: что делать при задержании на блокпостах и КПВВ
Во время пересечения блокпостов или контрольных пунктов въезда-выезда в зоне конфликта сотрудники пограничной службы могут выявить проблемы с документами граждан.
24 июля, 17:58
В Славянске жители сами создают парк отдыха
После окончания боевых действий в 2014 году общественная организация «Гуртом Славянск» решила взять инициативу в свои руки.
24 июля, 17:54
Что угрожает водоснабжению Донбасса?
Часть населенных пунктов по обе стороны разграничения испытывают проблемы с водоснабжением уже три года.
24 июля, 17:53
Журналисты узнали, как работает программа Жебривского «Украинский донецкий куркуль»
На эти цели из бюджета области выделено 150 миллионов гривен.
24 июля, 17:48
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ