Конкурс LOVEDONbas! Покажіть світу Донбас, який він полюбить!

Конкурс LOVEDONbas! Покажіть світу Донбас, який він полюбить!

Українська Миротворча Школа і Громадське Телебачення Донбасу оголошують конкурс на краще фото, відео та есе про привабливий Донбас. Покажіть людям Донбас, який ви самі любите, і який можуть полюбити мешканці України та всього світу. Покажіть цікавих людей, красиву природу, невідому історію і все, що зможе змінити уявлення інших людей про ваш рідний Донбас. love_donbas До участі в конкурсі запрошуються мешканці Донецької та Луганської області; люди, які народилися і жили там, але зараз живуть в інших краях. Переможці в кожній номінації – фото, відео та есе – отримають флагманський смартфон з високоякісною камерою. Передбачені також заохочувальні призи – сертифікати на придбання платних сервісів стрімінгу, професійних аплетов та реклами в соціальних мережах. Члени журі обіцяють також спеціальні призи! Роботи переможців будуть оформлені у мультимедійну виставку, яка вперше буде представлена на Донецькому Медіа Форумі в Києві 23 травня 2015 року, і буде демонструватися надалі на заходах Української Миротворчої Школи як в Україні, так і за кордоном. Переможці будуть запрошені на Форум і на інші заходи Школи. Вимоги до матеріалів: Тривалість відео – до 5 хвилин. Розрізнення фото не менше 5 мегапікселей. Розмір есе – не менше 2000 знаків. Роботи приймаються до 15 травня 2015 року. Завантажуйте ваші роботи на сервіс ex.ua і надайте посилання при заповненні форми. Журі конкурсу: Віталій Сізов – головний редактор Громадського Телебачення Донбасу Наталія Зубар – голова правління Інформаційного центру «Майдан Моніторинг», координатор Української Миротворчої Школи, Харків Ігор Семиволос – виконавчий директор Центру Близькосхідних Досліджень, координатор Української Миротворчої Школи, Київ Лариса Івшина – головний редактор газети «День», Київ Борис Шустерман – кінорежисер, Харків Юрій Макаров – журналіст, Київ Агнешка Ромашевська – директор телекампанії Белсат, Варшава Гжегош Пєхота – директор з розвитку та іновацій «Газета Виборча», віце-президент фонда «Agora», Варшава Віталій Овчаренко – координатор Інформаційного центру «Майдан Моніторинг» по Донеччині, кандидат історичних наук

0

СЮЖЕТЫ
В Мариуполе из-за палатки «Оппоблока» вызвали полицию
В Мариуполе Донецкой области партия «Оппозиционный блок» продолжает сбор подписей под своими требованиями.
26 апреля, 20:12
Вместе с российскими и сепаратистскими СМИ жители Донбасса смотрят «1+1»
Жители подконтрольной правительству части Донецкой области чаще всего получают информацию из сообщений украинских национальных телеканалов.
26 апреля, 16:02
Выборы в одной из громад Донетчины находятся под угрозой срыва
Неизвестные приходят в приемную мэра Северска и срывают работу типографии.
26 апреля, 13:09
В Славянске для детей-переселенцев открыли центр психологической помощи
На базе коммунального предприятия Станция юных техников было создано творческое пространство для танцев, игры на музыкальных инструментах, а также сенсорная комната.
25 апреля, 19:17
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ