Вынужденные переселенцы в Мариуполе могут остаться без крыши над головой

Вынужденные переселенцы в Мариуполе могут остаться без крыши над головой

У Приморському районі Маріуполя, за адресою Красномаякская 17А на даний момент проживають більше 70 переселенців з різних міст донецької області.На вдалося поспілкуватися з деякими з них і дізнатися, з якими проблемами вони зіткнулися в Маріуполі. Одна з них - Светлана.Она раніше жила в Горлівці, але побоюючись за своє життя і життя своїх близьких, разом зі своєю родиною виїхала до Маріуполя. Дочка Світлани, Ліда, розповіла що тут їх зустріли з розумінням: Їх відразу поселили, волонтери допомогли з одягом і облаштуванням, люди з сусідніх будинків приносили їжу. Але, по тому, дев'ять місяців перед ними стала нова проблема: Вони можуть залишитися без даху над головою, а їх діти так і не встигнуть закінчити школи. вся справа в тому, що сама будівля, зі слів Світлани, не державна, а його виділив морський департамент (ЦРЗ) на термін в один год.Сриваться і виїжджати в інше місто знову - немає ні сил, ні денег.А повертатися додому небезпечно

0

СЮЖЕТЫ
Памятники архитектуры в Славянске под угрозой разрушения. Специальное видео
Владельцы не реконструируют здания, построенные в 19-20 веке.
22 марта, 12:31
Что думают о блокаде пересекающие КПВВ «Майорск»
Жителям Донбасса, пересекающим КПВВ в Майорске, журналисты «Общественного ТВ Донбасса» задали несколько вопросов, связанных с блокадой, национализацией предприятий незаконной организацией «ДНР».
22 марта, 12:29
В Краматорске заблокирована работа отделения «Сбербанка»
Сотрудники банка заранее покинули помещение, а несколькими днями ранее опубликовали письмо адресованное президенту Украины Петру Порошенко.
22 марта, 12:27
В Славянске переселенцы спали на вокзале из-за отказов в аренде жилья
Переселенцы в Славянске три дня ночевали на железнодорожном вокзале из-за невозможности оплатить арендное жилье.
21 марта, 19:19
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ