Вынужденные переселенцы в Мариуполе могут остаться без крыши над головой

Вынужденные переселенцы в Мариуполе могут остаться без крыши над головой

У Приморському районі Маріуполя, за адресою Красномаякская 17А на даний момент проживають більше 70 переселенців з різних міст донецької області.На вдалося поспілкуватися з деякими з них і дізнатися, з якими проблемами вони зіткнулися в Маріуполі. Одна з них - Светлана.Она раніше жила в Горлівці, але побоюючись за своє життя і життя своїх близьких, разом зі своєю родиною виїхала до Маріуполя. Дочка Світлани, Ліда, розповіла що тут їх зустріли з розумінням: Їх відразу поселили, волонтери допомогли з одягом і облаштуванням, люди з сусідніх будинків приносили їжу. Але, по тому, дев'ять місяців перед ними стала нова проблема: Вони можуть залишитися без даху над головою, а їх діти так і не встигнуть закінчити школи. вся справа в тому, що сама будівля, зі слів Світлани, не державна, а його виділив морський департамент (ЦРЗ) на термін в один год.Сриваться і виїжджати в інше місто знову - немає ні сил, ні денег.А повертатися додому небезпечно

0

СЮЖЕТЫ
Штепу отпустили под домашний арест
Суд удовлетворил ходатайства адвоката.
20 сентября, 19:37
Депутаты в тапочках и кушетка у Кабмина
20 августа, в Киеве переселенцы проводят возле здания Кабмина акцию «Party у Кабміна на хаті».
20 сентября, 18:25
ОБСЕ: Идея о миротворцах на Донбассе не должна отвлекать стороны от выполнения «Минска»
Инициатива по введению миротворческой миссии ООН на Донбасс не должна отвлекать стороны конфликта от обязательств, взятых на себя ранее в рамках Минских договоренностей.
20 сентября, 01:25
«Минску» станет легче после того, как Украина вернет контроль над госграницей, - Береза
Вопросы полного выполнения Минских договорённостей будут сняты с повестки дня, как только Украина вернет контроль над государственной границей с Россией, убежден народный депутат Украины, глава подкомитета по вопросам военной безопасности и обороны комитета ВРУ по вопросам национальной безопасности и обороны Юрий Береза.
20 сентября, 01:14
ПОДПИСЫВАЙТЕСЬ